Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Вентиляція деревообробного підприємства

Вентиляція деревообробного підприємства. Виробництво виробів з дерева вимагає установки сучасного вентиляційного обладнання для видалення пилу і стружки з приміщень цеху, що виділяється в процесі деревообробки. Ефективна і безперебійна робота деревообробних ліній і верстатів на заводі по деревообробці забезпечується промисловими системами припливно-витяжної вентиляції з механічним спонуканням.

Для чого потрібна аспірація даного виду на фабриці по деревообробці?

По-перше, необхідно захистити технологічне обладнання (деревообробні верстати, робочі місця, лакофарбові цеху) від скупчення деревного пилу. По-друге, виробничі та адміністративні приміщення заводів повинні відповідати санітарно-гігієнічним нормам, будівельним правилам і вимогам з охорони праці.

Проектування і розрахунок технічної вентиляції для деревообробки

При розробці проектів для фабрик і заводів по деревообробці фахівці ТОВ “Нові Енерго Системи” надають послуги розрахунку і підбору обладнання для системи пневмотранспорту, пиловловлювання і вентиляції на деревообробних підприємствах.

Пневмотранспортування тирси, стружки і т.п. продуктів обробки деревини здійснюється спеціально виготовленим вентиляційним обладнанням – зносостійким протипожежним вентилятором і системою вогнезахисних трубопроводів, що створюють потік повітря для транспортування.

Процес пиловловлювання проводиться багатоступеневими промисловими вентиляторами з адсорбційними фільтрами, ефективно виконують обеспилювання системи повітропроводів і зонтів витяжної вентиляції.

На лініях по деревообробці методика розрахунку загальнообмінної вентиляції вимагає включення в проектну схему – протидимного установок, оцинкованих повітроводів, вибухозахищених вентиляторів та іншого обладнання для проходження санітарно-гігієнічного контролю, що відповідає характеристикам і вимогам.

Для робочих місць, лакофарбових і сушильних камер деревообробної фабрики проектується місцева витяжна вентиляція з промисловими витяжками, об’єднаними трубами в вентиляційні шахти. При необхідності в будівлі заводу готується опалення і встановлюються промислові спліт-системи для кондиціонування офісних і адміністративних приміщень, з урахуванням класифікації та видів вентиляції для кожного приміщення на виробництві – цех, склад, офіс.

Вентиляційне обладнання

Вентиляційне обладнання

Чому слід звернутись саме до нас?

 • Компанія ТОВ “Нові Енерго Системи” має величезний досвід проектування і монтажу систем вентиляції для промислових підприємств;
 • Ми виробляємо весь комплекс робіт, від виконання проектної документації до монтажу системи вентиляції;
 • Наші рішення є сучасними і енергоефективними, звернувшись до нас Ви будете економити гроші;
 • Комплектуючі системи українського виробництва;
 • Ми є офіційними представниками ряду українських і зарубіжних виробників;
 • Гарантія надається на працездатність всієї системи;
 • Проводимо навчання персоналу;
 • Надаємо послуги з сервісного обслуговування.

Наші роботи по вентиляції