Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Вентиляція цеху металообробки

Установка систем вентиляції в цехах, де виробляється металообробка, переслідує дві основні мети – це створення сприятливих для людини і виробництва технологічних процесів умов, і видалення з повітря пилу, випарів та інших домішок, які можуть впливати на здоров’я і самопочуття людини.

При проектуванні вентиляції цеху металообробки враховується безліч чинників. Цехи, в яких виробляються різні операції по обробці металів, що не належать до категорії приміщень, де розміщене технологічне обладнання, що виділяє велику кількість тепла, тому підтримувати в них необхідний мікроклімат відносно нескладно. Згідно з діючими нормативами, температура повітря в таких цехах в зимовий час може бути від +15 до +20 градусів тепла, при вологості 75% і швидкості повітряного потоку до 0,5 м / с, а в самий жаркий місяць року – не вище ніж + 28 градусів при вологості 55%.

Але температура і вологість – це далеко не єдині характеристики, які мають значення при проектуванні систем. Велику роль відіграє також інформація, яка стосується забруднень, характерних для того чи іншого процесу обробки металів. Традиційно, найбільш забрудненим вважається повітря в цехах, де поряд з іншими роботами, проводиться зварювання або різання металу електрикою або газом. У цьому разі він враховує те, що в повітрі знаходиться аерозолі оксидів заліза з деякою частиною з’єднань марганцю. Нешкідливою для людини концентрацією продуктів гарячого різання металу, є 4 мг / м3 і саме за допомогою вентиляції цей важливий показник підтримується в нормі.

Важлива рада: якщо Вам необхідна система вентиляції, почніть з проекту, це дозволить не допустити помилок і Ви зекономите гроші.

Чому слід звернутись саме до нас?

 • Компанія ТОВ “Нові Енерго Системи” має величезний досвід проектування і монтажу систем вентиляції для промислових підприємств. Звернувшись до нас, Ви отримаєте працюючу систему вентиляції, яка до всього іншого буде економною. Результат ми гарантуємо.
 • Ми виробляємо весь комплекс робіт, від виконання проектної документації до монтажу системи вентиляції;
 • Наші рішення є сучасними і енергоефективними, звернувшись до нас Ви будете економити гроші;
 • Комплектуючі системи можуть бути як українського виробництва так і зарубіжного виробництва, в залежності від вимог клієнта;
 • Ми є офіційними представниками ряду українських і зарубіжних виробників, тому Ви не будете переплачувати за обладнання;
 • Ми пропонуємо низькі ціни на вироби з жерсті, так як володіємо власним виробництвом повітроводів і фасонних виробів;Гарантия предоставляется на работоспособность всей системы;
 • Проводимо навчання персоналу по проведенню мінімального сервісного обслуговування;
 • Надаємо послуги з сервісного обслуговування.