Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Вентиляція басейну

Грамотно спроектована вентиляція – запорука довговічності басейну, адже в разі поганої установки вентиляції або зовсім її відсутність можуть призвести до вельми поганих наслідків для будівельних конструкцій, а також до дискомфорту людей знаходяться в басейні.

Система вентиляції повинна підтримувати в приміщенні басейну певні параметри повітряного середовища:

 1. Температура. Від неї залежить не тільки комфорт людей, а й швидкість випаровування вологи з поверхні води. Тому температура повітря повинна бути трохи (на 1-2 ° С) вище температури води (якщо вода тепліша за повітря, то випаровування вологи значно посилюється).Влажность. Это один из наиболее важных параметров воздуха, который влияет на сохранность отделки и конструктивных элементов помещения бассейна. Если в течение длительного времени влажность воздуха будет превышать безопасный уровень, конструктивные элементы могут прийти в негодность – покрыться ржавчиной и плесенью из-за образования конденсата.
 2. Кількість свіжого повітря. Мінімальний обсяг подаваного свіжого повітря визначається санітарними нормами і необхідністю асиміляції вологи з повітря (при відсутності конденсаційного осушувача повітря).Соотношение приточного и вытяжного воздуха. В помещении бассейна рекомендуется поддерживать незначительное разрежение (расход воздуха вытяжной системы должен быть на 10–15% выше, чем приточной). Это предотвращает распространения влажного воздуха и запахов из бассейна по другим помещениям.
 3. Рухливість повітря. На відміну від житлових приміщень, де вентиляція може бути на деякий час відключена, в приміщенні басейну повинна забезпечуватися постійна рухливість повітря виходячи з 6-и кратного повітрообміну. Це пов’язано з тим, що в нерухомому повітрі, навіть при нормальній середньої вологості, біля холодних поверхонь утворюються застійні зони, де температура опускається нижче точки роси і відбувається випадання конденсату. Щоб уникнути цього, повітря повинне постійно перемішуватися.

Чому слід звернутись саме до нас?

 • Компанія ТОВ “Нові Енерго Системи” має величезний досвід проектування і монтажу систем вентиляції для басейном і приміщень спортивного призначення. Звернувшись до нас, Ви отримаєте працюючу систему вентиляції, яка до всього іншого буде економною. Результат ми гарантуємо.
 • Ми виробляємо весь комплекс робіт, від виконання проектної документації до монтажу системи вентиляції;
 • Наші рішення є сучасними і енергоефективними, звернувшись до нас Ви будете економити гроші;
 • Комплектуючі системи можуть бути як українського виробництва так і зарубіжного виробництва, в залежності від вимог клієнта;
 • Ми є офіційними представниками ряду українських і зарубіжних виробників, тому Ви не будете переплачувати за обладнання;
 • Ми пропонуємо низькі ціни на вироби з жерсті, так як володіємо власним виробництвом повітроводів і фасонних виробів;
 • Гарантія надається на працездатність всієї системи;
 • Проводимо навчання персоналу по проведенню мінімального сервісного обслуговування;
 • Надаємо послуги з сервісного обслуговування.