Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Енергоефективна вентиляція для пасивного будинку

Що таке енергозберігаюча вентиляція?

Чи можна якось використовувати в приміщенні температуру відпрацьованого повітря, який просто викидається на вулицю? Відповідь – однозначно так! Для цього використовуються приточно-витяжні установки, або просто – рекуператори.

Останнім часом люди все частіше і частіше відчувають інтересс до енергозбереження і будують «пасивні» будинки. Наслідком цього є такий собі парниковий ефект – будівля стає обителлю відпрацьованого повітря з порушеним всередині мікрокліматом. Такий вплив є вкрай негативним для здоров’я людини і незабаром викликає ряд хвороб. Що ж робити в такій ситуації? Тут приходять на допомогу припливно-витяжні установки.

Основою таких вентиляційних систем є канали припливу і відведення повітря. З їх допомогою, додатково підключаючи фільтри і різні пристрої, можна створювати різні типи мікроклімату в приміщенні. Канали ведуть до самої ПВУ, яка є серцем системи і призводить її в дію.

Всі ми знаємо – охолоджувальні і опалювальні прилади витратять багато енергії. Особливістю енергозберігаючої вентиляції є рекуператор – теплообмінник, де повітря, що виходить віддає більшу частину свого тепла, хто входить, при цьому не перемішуючись між собою. Дане рішення дозволяє скоротити тепловтрати, в залежності від установки, на 70-90%. В результаті ми отримуємо найдосконалішу на сьогоднішній день систему вентиляції з підігрівом повітря, так як її використання вимагає мінімальних енерго витрат, при відносно невисокій ціні обладнання. У більшості розвинених країн ПВУ – це будівельний стандарт, закріплений на законодавчому рівні.

Описані вище функції повністю пояснюють вибір припливно-витяжних установок.

Як вибрати енергозберігаючу вентиляцію?

Останнім часом дуже багато виробників або продавців використовують такі фрази, як «ефективність вентиляції 100%», «має ККД 99,9%», «робота до -40ºС зовнішнього повітря» і т.д. Відразу варто звернути увагу на репутацію таких компаній, адже, як показує практика, після -10 (-15) ºС ефектівность рекуператора падає через обмерзання елеметов системи і веде до падіння ККД. У таких услових необхідно звертати увагу на можливість електричного преднагріву.

Вивчіть товщину корпуса і матеріал його виконання. Корпус тлщіной 30 мм витримує температуру приблизно до -5 ºС і потребує додаткової ізоляції. Не рекомендується установка рекуператорів в алюмінієвому корпусі через його гарною холодопроводімості. Такі установки будуть нуждатся в хорошій додаткової ізоляції.

При рассчете продуктівності враховуйте натиск вентіляторів. Розрахунок необхідної продуктівності та проектувальні роботи краще довіряті фахівцям!

Зручна автоматика. На сьогоднішній день існує безліч моделей різних виробників, де управління складними системами можливо просто з натискання кнопки на смартфоні. Простота використання і широкий асортимент функцій – невід’ємною частини хорошого устаткування.

Изходя з досвіду, найвірніше рішення – довірити вибір вентиляції професіоналам з досвідом роботи і профільною освітою, що б в майбутньому виключити всі можливі збої і неполадки обладнання.

Чому слід звернутись саме до нас?

 • Компанія ТОВ “Нові Енерго Системи” має великий досвід проектування і монтажу систем вентиляції для пасивних будинків. За нашими плечима десятки задоволених клієнтів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте працюючу систему вентиляції, яка до всього іншого буде економною. Результат ми гарантуємо.
 • Ми виробляємо весь комплекс робіт, від виконання проектної документації до монтажу системи вентиляції;
 • Наші рішення є сучасними і енергоефективними, звернувшись до нас Ви будете економити гроші;
 • Комплектуючі системи можуть бути як українського виробництва так і зарубіжного виробництва, в залежності від вимог клієнта;
 • Ми є офіційними представниками ряду українських і зарубіжних виробників, тому Ви не будете переплачувати за обладнання;
 • Ми пропонуємо низькі ціни на вироби з жерсті, так як володіємо власним виробництвом повітроводів і фасонних виробів;
 • Гарантія надається на працездатність всієї системи;
 • Проводимо навчання персоналу по проведенню мінімального сервісного обслуговування;
 • Надаємо послуги по сервісному обслуговуванню.