Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Тепловий насос для будинку із сіп-панелей 185 м2

Тепловий насос “повітря-вода” Mitsubishi Electric 12 кВт (Кейс для будинку до 200 м2)

Початкові дані:

 • Площа об’єкта: 185 м2
 • Рік побудови об’єкта до: 2017
 • Тип об’єкта: новий
 • Теплоізоляція стін: пінопласт 100 мм
 • Матеріал стін: сип-панель
 • Теплоізоляція даху: сип-панель
 • Вікна: двокамерний склопакет

Задача:

“В кінці липня 2017 в нашу компанію звернувся клієнт із запитом на монтаж теплового насоса Zubadan за програмою компенсації IQenergy.

Клієнт вже мав будинок (коробку) з сип-панелей і йшли оздоблювальні роботи. Об’єкт знаходиться в Бориспільському районі в одному з котеджних містечок. Площа будинку становить 185 м.кв. Будинок теплий, проведені всі заходи з утеплення та усунення “містків холоду”, утеплена дах, встановлено енергоефективні вікна з двокамерними склопакетами. За розрахунками тепловтрати будинку з урахуванням навантаження на вентиляцію склали 9768 Вт при -22 ° С.

Перед цим стороння організація вже змонтувала систему “тепла підлога” на першому поверсі і проклала труби під радіатори на другому поверсі. Також, була змонтована система вентиляції з рекуперацією тепла Systemair Save VTC 200. ”

Критерії, які визначили вибір клієнта

Перед тим як зробити остаточний вибір, клієнт провів детальний моніторинг ринку теплових насосів різного типу і брендів які доступні в Україні, але все-таки, вибрав тепловий насос Mitsubishi Electric Zubadan. Основними критеріями, які визначили вибір клієнта були:

 1. Можливість роботи теплового насоса в якості єдиного джерела тепла при низьких температурах зовнішнього повітря;
 2. Виробник теплового насоса повинен бути відомим і перевіреним роками брендом. Щоб обладнання було якісним і його реальний термін служби становив не менше 10 років. Mitsubishi Electric ідеально відповідає даній вимозі;
 3. Хотілося встановити перевірений тепловий насос, тобто такий, який встановлений вже у багатьох людей, щоб не купувати “кота в мішку”. Почитавши відгуки реальних власників на різних будівельних форумах, клієнт зрозумів що Zubadan – це перевірений і надійний тепловий насос;
 4. Автоматика теплового насоса повинна підтримувати 2-х зональний регулювання температур: 1 поверх, 2 поверх;
 5. Ціна. Природно ціна хвилює кожного. Пропозиція, яку ми зробили клієнту, “в комплексі” було нижче ніж у конкурентів з найнижчою підсумкової вартістю;
 6. Тепловий насос повинен брати участь в програмі IQenergy для отримання компенсації 3000 євро.

Концептуальне рішення:

Навантаження:

 • Розрахункові тепловтрати об’єкту: 9,76 кВт
 • Обсяг бойлера непрямого нагріву: 200 л.
 • Вентиляцію: припливно-витяжна з рекуперацією тепла (в комплекті з електронагрівачем)
 Опалення “Тепла підлога” на 1-му поверсі, радіатори збільшеної потужності на 2-му поверсі.
Водопостачання бойлер непрямого нагріву на 200 л.
Джерело тепла/холоду тепловий насос “повітря-вода” потужністю 12,5 кВт (A -15°C / W 35°C)

Схема системи:

Дана схема передбачає наступний алгоритм роботи обладнання:

1. Опалювальний сезон. Тепловий насос забезпечує нагрів буферного бака і бойлера непрямого нагріву гарячої води. Тепловий насос нагріває теплоносій в залежності від температури зовнішнього повітря, тобто чим нижче температура зовнішнього повітря, тим вище температура теплоносія. Такий режим роботи називається погодозалежним і є дуже вигідним в плані економії енергоресурсів. Теплоносій на радіатори подається з такою ж температурою (30 … 40 ° С) як і на теплу підлогу з більш (30 … 40 ° С). Управління реалізовано за допомогою двох пультів управління: Зона1 (тепла підлога), Зона2 (радіатори).

2. Літній час і міжсезоння. Тепловий насос забезпечує тільки підігрівати воду для бойлера непрямого нагріву гарячої води. Охолодження бака неможливо. Клієнт прийняв рішення змонтувати в кожну кімнату окремий кондиціонер.

3. Гаряче водопостачання. Підігрівати воду для бойлера непрямого нагріву відбувається автоматично по датчику температури. Для реалізації перемикання теплового насоса для нагріву бойлера непрямого нагріву використовується клапан 3-х ходовий з електроприводом. Періодично бойлер непрямого нагріву прогрівається до температури + 70 ° С для запобігання утворенню бактерії Легіонели.

Комерційна пропозиція:

Фото:

Слайдер

Зовнішній блок теплового насосу

Слайдер

Насосні групи 1,2 поверхи

Слайдер

Контролер PAC-IF061B-E

Слайдер

Пульт керування 2 поверх (радіатори)

Слайдер

Беспровідний пульт керування 1поверх (тепла підлога)

Слайдер

Проект основа роботи всієї системи

01 /