Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Система опалення, охолодження та ГВП на базі теплових насосів Vaillant aroTHERM split

Технічне завдання

 • Будівля із сіп-панелей (160 + 100 мм утеплювача зовні)
 • Загальна площа 480 м2
 • Максимальна кількість людей, що одночасно перебувають у комплексі може досягати 20 чоловік
 • Забезпечити комфортне опалення, охолодження, вентиляцію та ГВП об’єкту
 • Розробити проектну документацію на розділи ОВК

Технічне рішення

Було запропоновано систему опалення “тепла підлога” для двох поверхів комплексу, в тому числі для кімнат відпочинку. Як найбільш економічний і комфортний вид опалення сучасних будівель. Наразі не існує більш практичної, комфортної та економної системи опалення.

У якості джерела тепла було запропоновано застосувати повітряні теплові насоси Vaillant aroTHERM, як єдиний раціональний варіант:

 1. Газу на об’єкті не було і не було бажання проводити його в силу вибухонебезпечності газових приладів загалом, в чому ми підтримуємо Замовника.
 2. Твердопаливний котел потребує постійного догляду і роботи кочегаром, а також димохід достатнього типорозміру і приміщення немалих розмірів, тому цей варіант також не розглядався. До речі,  у попередньому розрахунку рішення з котлом у поєднанні з кондиціонерами не значно відрізнялося по ціні з тепловими насосами.
 3. Електрокотел та кондиціонери. Цей варіант також не розглядався, зважаючи на 2 фактори. Перший фактор економічний, так як об’єкт не маленький, то споживання електроенергії було б захмарним. Другий фактор реальний, навіть такої потужності не було, щоб хватило на електрокотли.
 4. Гарантія на компресор Vaillant складає 10 років і 5 років на інші елементи агрегату теплового насосу. Що не може залишитись осторонь.

Споживання електроенергії тепловими насосами складає в 4 рази менше у порівнянні з електрокотлами. Тому вигода очевидна, зважаючи на постійне зростання тарифів.

Після узгодження у якості джерела тепла теплових насосів, стало питання охолодження. Зважаючи на дизайн-проект а також побажання Замовника, було розроблено комбіновану систему охолодження на базі канальних фанкойлів. Окремі кімнати відпочинку обладнані окремими невеликими фанкойлами, котрі вмонтовані за стелею у зоні санвузлів. Для сервісу – передбачено люки, злив конденсату здійснено у систему каналізації через вбудовані сифони типу HL-138.

Зони загального відпочинку охолоджуються а допомогою 2-х потужних фанкойлів (1,2-й поверх) з роздачею повітря через стальні оцинковані повітропроводи, що прокладені під стелею і сховані під натяжними стелями.

Система вентиляції реалізовано на базі 2-х припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric Lossnay LGH-100RVX. Окремо запроектовано систему витяжних каналів для витяжки із кухні і з санвузлів.

Система нагріву гарячої води запроектована за принципом фреш.

Реалізація проекту

Проект було успішно реалізовано у три етапи:

 1. Водопостачання, каналізація, магістралі до фанкойлів, монтаж “теплої підлоги”.
 2. Монтаж системи вентиляції та фанкойлів
 3. Монтаж теплових насосів та котельні. Запуск, пусконалагоджувальні роботи.

Кліматична система повністю керується за допомогою мобільного додатку, в тому числі доступний розширений сервісний режим.

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

01 /