Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Теплові насоси “повітря-повітря” для будинку 300 м2 (висота 6,5 м) із сендвіч панелей

Теплові насоси “повітря-повітря” Mitsubishi Electric Zubadan 2×14 кВт для будинку 300 м2 із сендвіч панелей (Кейс для будинку до 500 м2)

Вихідні дані

  • Будівля із сендвіч панелей, що додатково утеплена зсередини шаром піни (типу icenyne)
  • Площа будівлі 300 м2, висота по найвищій точці стелі 6,5 м
  • Сучасні вікна та двері.

Технічне завдання

  1. Потрібно запроектувати та змонтувати систему повітряного опалення та охолодження на базі теплового насосу “повітря-повітря” з підмісом свіжого повітря в залежності від рівня вуглекислого газу в спальних кімнатах, взятих за основу. Фреономагістраль загальною довжиною 45 метрів вмонтувати у просторі між внутрішнім каркасом та зовнішньою сендвіч стіною розміром 50..70 мм.  Вентиляційні канали змонтувати відкритим способом, передбачити кріплення до металевого каркасу будівлі, перед гіпсокартоном.
  2. Окремо передбачити витяжні вентилятори в санвузлах. Вентиляційні канали повинні проходити у стінах із гіпсокартону (монтажний розмір всередині 100мм).
  3. Окремо передбачити економну систему нагріву гарячої води.

Технічне рішення та монтаж

У якості джерела тепла та холоду було обрано теплові насоси Mitsubishi Electric серії Zubadan з внутрішніми блоками канального типу.

Було розроблено проект системи повітропроводів для подачі підготовленого повітря та забору повітря. Повітропроводи спірально-навивні з утепленням теплоізоляцією 10мм, чого більш чим достатньо для внутрішньої системи подачі охолодженого повітря задля уникнення конденсату в літній період. Подача повітря здійснюється у нижні зони будівлі, забір повітря здійснюється у зоні конька будівлі.

На забірних повітропроводах передбачено та змонтовано канальні датчики вуглекислого газу СО2 виробництва компанії Belimo (Швейцарія). Логіка роботи наступна: пропорційно рівню СО2, датчик подає сигнал від 0 до 10В постійного струму, що є керуючим сигналом. Керуючий сигнал подається безпосередньо на електропривід повітряного клапану, котрий відкриває подачу зовнішнього свіжого повітря пропорційно рівню СО2.

Система відразу показала свою ефективність. Щойно були закінчені монтажні роботи, теплові насоси були запущені у тестовому режимі і нагріли приміщення за 20 хвилин до 20°С з 12°С. Рух повітря не спричиняє шумового дискомфорту за рахунок грамотно запроектованої системи.

Окремо змонтовано тепловий насос Vaillant потужністю 3,7 кВт з резервним електронагрівачем на 6 кВт для нагріву бойлеру гарячої води об’ємом  300 літрів.

Слайдер

Зовнішні блоки

Слайдер

Зовнішні блоки

Слайдер

Система нагріву води

Слайдер

Процес монтажу повітропроводів

Слайдер

Процес монтажу повітропроводів

Слайдер

Процес монтажу внутрішніх блоків

Слайдер

Процес монтажу внутрішніх блоків

Слайдер

Канальний датчик СО2

Слайдер

Решітки розподілу повітря

Слайдер

Решітки розподілу повітря

Слайдер

Пульт керування

Слайдер

Проект

01 /