Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Теплові насоси повітря-повітря Mitsubishi Electric Zubadan 2×14 кВт для будинку 300 м2 (висота 6,5 м) із сендвіч панелей

Теплові насоси повітря-повітря Mitsubishi Electric Zubadan 2×14 кВт для будинку 300 м2 із сендвіч панелей (Кейс для будинку до 500 м2)

Замовник звернувся до нашої компанії з потребою у опаленні та охолодженні будинку нестандартної архітектури. Жилий будинок нагадував великий барн-хаус з високими стелями, висота в коньку досягає 6,5 метрів, загальна площа близько 300 м2, але будинок має значний об`єм. Потрібно було оцінити сучасні кліматичні рішення та порівняти їх між собою за критеріями ціна/якість/енергоефективність. Однозначно було прийнято рішення, що джерелом опалення будуть теплові насоси повітря-повітря Mitsubishi Electric Zubadan. Система повітряного опалення особливо ефективна для великих об`ємних приміщень та будівель загалом, адже задана температура повітря досягається дуже швидко, за 10-30 хвилин приміщення прогрівається. Також з економічної точки зору, такий вид опалення не потребує монтажу теплих підлог і т.п. Отже, погодивши основну концепцію з Замовником, інженер проектувальник приступив до роботи.

Реалізація проекту повітряного опалення

Вихідні дані

  • Будівля із сендвіч панелей, що додатково утеплена зсередини шаром піни (типу icenyne)
  • Площа будівлі 300 м2, висота по найвищій точці стелі 6,5 м
  • Сучасні вікна та двері.

Технічне завдання

  1. Потрібно запроектувати та змонтувати систему повітряного опалення та охолодження на базі теплового насосу “повітря-повітря” з підмісом свіжого повітря в залежності від рівня вуглекислого газу в спальних кімнатах, взятих за основу. Фреономагістраль загальною довжиною 45 метрів вмонтувати у просторі між внутрішнім каркасом та зовнішньою сендвіч стіною розміром 50..70 мм.  Вентиляційні канали змонтувати відкритим способом, передбачити кріплення до металевого каркасу будівлі, перед гіпсокартоном.
  2. Окремо передбачити витяжні вентилятори в санвузлах. Вентиляційні канали повинні проходити у стінах із гіпсокартону (монтажний розмір всередині 100мм).
  3. Окремо передбачити економну систему нагріву гарячої води.

Теплові насоси повітря-повітря Mitsubishi Electric Zubadan

У якості джерела тепла та холоду було обрано теплові насоси повітря-повітря Mitsubishi Electric Zubadan з внутрішніми блоками канального типу.

Було розроблено проект системи повітропроводів для подачі підготовленого повітря та забору повітря. Повітропроводи спірально-навивні з утепленням теплоізоляцією 10мм, чого більш чим достатньо для внутрішньої системи подачі охолодженого повітря задля уникнення конденсату в літній період. Подача повітря здійснюється у нижні зони будівлі, забір повітря здійснюється у зоні конька будівлі.

Схема системиПроект повітряної системи опалення Mitsubishi Electric Zubadan

Автоматика та керування

На забірних повітропроводах передбачено та змонтовано канальні датчики вуглекислого газу СО2 виробництва компанії Belimo (Швейцарія). Логіка роботи наступна: пропорційно рівню СО2, датчик подає сигнал від 0 до 10В постійного струму, що є керуючим сигналом. Керуючий сигнал подається безпосередньо на електропривід повітряного клапану, котрий відкриває подачу зовнішнього свіжого повітря пропорційно рівню СО2.

Для керування тепловоми насосами з мобільного додатку встановлені опційні модулі Mitsubishi Electric. Керування відбувається в мобільному додатку Melcloud Mitsubishi Electric.

Система відразу показала свою ефективність. Щойно були закінчені монтажні роботи, теплові насоси були запущені у тестовому режимі і нагріли приміщення за 20 хвилин до 20°С з 12°С. Рух повітря не спричиняє шумового дискомфорту за рахунок грамотно запроектованої системи.

Окремо змонтовано тепловий насос Vaillant потужністю 3,7 кВт з резервним електронагрівачем на 6 кВт для нагріву бойлеру гарячої води об’ємом  300 літрів.

Теплові насоси повітря-повітря Mitsubishi Electric Zubadan

Тепловий насос повітря-вода Vaillant для нагріву води

Слайдер

Зовнішні блоки

Слайдер

Зовнішні блоки

Слайдер

Система нагріву води

Слайдер

Процес монтажу повітропроводів

Слайдер

Процес монтажу повітропроводів

Слайдер

Процес монтажу внутрішніх блоків

Слайдер

Процес монтажу внутрішніх блоків

Слайдер

Канальний датчик СО2

Слайдер

Решітки розподілу повітря

Слайдер

Решітки розподілу повітря

Слайдер

Пульт керування

Слайдер

Проект

01 /