Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Вентиляції для будинку 254 м2 із газоблоку

Система вентиляції приватного будинку на базі Mitsubishi Electric Lossnay LGH-50RVX-E

Технічне завдання:

Система вентиляції приватного житлового будинку з встановленням датчику вуглекислого газу

Рішення:

Розробка проекту системи вентиляції

У якості основної вентиляційної установки запропоновано Mitsubishi Electric Lossnay LGH-50RVX-E.

Mitsubishi Electric заснована в Японії у 1921 році. Компанія є світовим лідером з виробництва сучасних кліматичних систем (теплові насоси, мульти-зональні системи кондиціонування, вентиляційні установки). Зокрема рекуператори Lossnay випускаються з 1970 року! З того часу конструктив зазнав безліч вдосконалень та системи залишаються дуже популярними на ринках Азії, Європи та Америки.

Реалізація проекту:

Система була побудована з використанням комбінації повітропроводів. Магістральні канали були виконані із оцинкованої сталі, для відгалужень та підключень до пленум-боксів решіток були використані гнучкі теплоізольовані повітропроводи.

У якості повітророзподільних пристроїв використано однорядні алюмінієві решітки, що пофарбовані у заздалегідь обраний дизайнером колір RAL.

На витяжному каналі, перед рекуператором було встановлено канальний датчик СО2. Коли рівень СО2 піднімається вище зазначеного рівня – установка переходить на максимальні обороти вентилятора, весь інший час працює не середній швидкості.

Система фільтрів потребує очищення не менше ніж 2 рази у рік, це важливо для якісної та надійної роботи всієї системи і рекуператора зокрема.

Слайдер

Загальний вид будівлі

Слайдер

Процес монтажу рекуператора

Слайдер

Пульти керування

Слайдер

Зовнішній вентиляційний ковпак

Слайдер

Решітки розподілу повітря

Слайдер

Решітки розподілу повітря

Слайдер

Камін з водяною рубашкою

Слайдер

Решітки розподілу повітря

01 /