Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Система вентиляції приватної клініки

Система вентиляції на базі припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric Lossnay у приватній клініці

Технічне завдання

Згідно техзавдання Замовника була підготовлена ​​проектна документація і виконаний монтаж системи розподілу повітря в приміщеннях приватної клініки в г. Київ.

Кратність повітрообміну в кожному окремому приміщенні відповідає ДБН В.2.5-67 діє до: 2013 (Державні будівельні норми України: Опалення, Вентиляція та кондиціонування).

Як устаткування для вентиляції були обрані припливно-витяжні установки Lossnay LGH-50RVX-E – 2 шт. виробництва Mitsubishi Electric (Японія). Гарантія на дане устаткування становить 3 роки, а термін служби основного елемента – рекуператора 10 років.

Припливно-витяжні установки Lossnay не вимагають установки електропідігрівачів для підігріву повітря в холодний період часу, так як вхідне повітря нагрівається за рахунок повітря, що виходить з приміщення. Повітрообмін відбувається в спеціальному рекуператорі, який є “серцем” припливно-витяжної установки.

Монтаж

Повітропроводи виконані із оцинкованої сталі товщиною 0,55 мм та утеплені каучуковою теплоізоляцією (утеплені тільки приточні повітропроводи – задля уникнення конденсату). Вентиляційні установки змонтовані під стелею, для сервісного обслуговування залишені люки розмірами 600х600 мм для кожного агрегату.

Для живлення рекуператорів завчасно закладені кабелі, згідно нашого техзавдання електрикам. А також кабелі до пультів керування.

Для забеспечення комфортного температурного режиму у приміщеннях клініки, було змонтовано систему кондиціонування на базі мульти-спліт кондиціонерів Mitsubishi Electric.

Слайдер

Слайдер

Слайдер

Слайдер

01 /