Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan

Теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan 2х23 кВт та приточно-витяжна система вентиляції для фітнес центру (Кейс для будинку від 650 до 800 м2)

Замовник звернувся в нашу компанію на етапі проектування будівлі для фітнес центру. Основною поставленою перед нами задачею було запропонувати енергоефективне технічне рішення щодо комплексного забезпечення оптимальних умов перебування відвідувачів та персоналу фітнес центру на протязі року. В резултаті нами були запропоновані теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan для виріщення наступних задач:

 1. Опалення
 2. Охолодження
 3. Водопостачання
 4. Каналізація
 5. Вентиляція

Замовником було розглянуто декілька концепцій рішення питань опалення, вентиляції та охолодження проектованого об`єкту, а саме:

 1. Опалення за допомогою газового котла, охолодження за допомогою кондиціонерів, нагрів води електричними бойлерами,  центральна система вентиляції
 2. Твердопаливний котел для обігріву, охолодження за допомогою кондиціонерів, нагрів води електричними бойлерами, центральна система вентиляції
 3. Опалення та охолодження за допомогою теплових насосів, нагрів гарячої води за допомогою теплових насосів, центральна система вентиляції

В результаті глибоко аналізу Замовник прийняв рішення на базі теплових насосів, адже воно задовольняло всі його потреби та не мало недоліків інших систем.

Чому саме Зубадан ? Які переваги теплових насосів Мітсубіші Електрик?

Реалізація проекту

Вихідні дані

 • Площа об’єкта: 658 м²
 • Рік побудови об’єкта до: 2016
 • Тип об’єкта: новий
 • Теплоізоляція стін: мінеральна вата 100 мм
 • Матеріал стін: газоблок 400 мм
 • Теплоізоляція даху: багатошарове утеплення пінопласт 300 мм
 • Вікна: двокамерний склопакет

Дані для проектування

 • Розрахункові тепловтрати об’єкту: 33,15 кВт
 • Розрахункова потужність на охолодження об’єкту: 41,2 кВт
 • Об’єм бойлера непрямого нагріву: 500 л.
 • Підігрів вентиляційного повітря: 12,5 кВт
Опалення Фанкойли (22 шт), Тепла підлога у санвузлах, роздягальнях (62 м2) та торговому залі (20 м2)
Охолодження Фанкойли (22 шт) настінного типу з окремими пультами керування. Забеспечується зональне керування температурою
Водопостачання Бойлер непрямого нагріву на 500 л., система трубопроводів Rehau, рециркуляція ГВП
Канаі0зація  Система каналізаційних труб Ostendorf
Джерело тепла/холоду Теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan. Каскад із 2-х агрегатів тепловою потужністю 45,5 кВт (A -15 ° C / W 35 ° C) виробництва Mitsubishi Electric (Японія)
Вентиляція
Припливно-витяжна установка з роторним рекуператором тепла продуктивністю 6900 м3 / год виробництва Weger (Німеччина)

Схема системи

1. Опалювальний сезон

Теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan нагрівають буферний бак і бойлера непрямого нагріву гарячої води. Тепловий насос нагріває теплоносій в залежності від температури зовнішнього повітря, тобто чим нижче температура зовнішнього повітря, тим вище температура теплоносія (погодозалежне регулювання). Такий режим роботи називається погодозалежним і є дуже вигідним в плані економії енергоресурсів. Фанкойли використовуються у якості основних приладів опалення. Тепла підлога. Теплоносій з буферного бака надходить на систему опалення “тепла підлога” 1-го і 2-го поверху за допомогою циркуляційного насоса Grundfos Alpha2 з функцією Autoadapt, спеціально розробленої для роботи в системах підлогового обігріву.

Теплотехнічна схема системи. Теплові насоси Zubadan

2. Літній час і міжсезоння

Теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan забезпечують охолодження буферного бака і нагрів бойлеру непрямого нагріву гарячої води (за пріоритетом). Охолодження бака можливо до заданої фіксованої температури 7 … 18 ° С. Охолоджена вода надходить на фанкойли 1-го і 2-го поверхів за допомогою циркуляційних насосів Grundfos Alpha2. Управління фанкойлами відбувається за допомогою пультів управління з датчиком температури повітря. У разі досягнення температури уставки – фанкойл вимикає вентилятор і перемикає клапан в режим байпасу. Використання клапанів перекриття холодоносія для фанкойлів дозволяє досягти економії 10% в режимі охолодження, тому, їх використання рекомендується виробником фанкойлів з метою економії енергоресурсів.

3. Гаряче водопостачання

Підігрівати воду для бойлера непрямого нагріву відбувається автоматично по датчику температури. Для реалізації перемикання теплового насоса для нагріву бойлера непрямого нагріву використовується клапан 3-х ходовий з електроприводом. Періодично бойлер непрямого нагріву прогрівається до температури + 70 ° С для запобігання утворенню бактерії Легіонела.

4. Автоматика та система керування

Система складається із двох теплових насосів, тобто каскаду. Керування каскадом теплових насосів відбувається за допомогою центрального контролера Mitsubishi Electric PAC-IF061 та допоміжних контролерів Mitsubishi Electric PAC-SIF061. Основні переваги каскадного регулювання це: послідовне збільшення потужності, забеспечення ротації для вирівнювання періоду напрацювання та інші функції, котрі забеспечують якісну роботу всієї системи опалення на базі теплових насосів. Керування системою відбуваєтсья за допомогою мобільного додатку Melcloud від Mitsubishi Electric.

Відео теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan

Теплові насоси повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan для об`єкту від 650 до 800 м2

Вентиляційні установки Weger

Фото об`єкту

Слайдер

Спортивна зала

Слайдер

2 x Mitsubishi Electric Zubadan PUHZ-SHW230YKA

Слайдер

Каскадна схема керування

Слайдер

Фанкойли - 22 шт.

Слайдер

Вентиляційний агрегат с роторним рекуператором

Слайдер

Монтаж вентиляції згідно проекту

Слайдер

Шафа автоматики

Слайдер

Спортивна зала

01 /