Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Сила для майбутнього: революційна серія Daikin Altherma 3 для низьких температур, розширена

Daikin планує розширити свою серію низькотемпературних спліт-систем Daikin Altherma 3, випустивши інтегрований бак ECH2O.

Завдяки передової технології Bluevolution, серія Daikin Altherma 3 поєднує в собі високоефективні компресори з холодоагентом з низьким GWP – R32. Холодоагент майбутнього R32 пропонує більш стійку альтернативу HCFCs-холодоагентів з еквівалентними характеристиками.

Нова інтегрована модель ECH2O пропонує установників і домовласникам розширений вибір і максимально збільшує використання відновлюваної енергії. Поєднуючи в собі високу продуктивність і простоту установки, ECH2O володіє унікальними для ринку характеристиками, такими як свіжа і безпечна гаряча вода.

Розширення серії Daikin Altherma 3 Split

інтегрований блок ECH2O входить в лінійку продуктів Daikin Altherma 3. Використовуючи технологію R-32 Bluevolution, серія оснащена нашим інноваційним призначеним для користувача інтерфейсом з системою Daikin Eye.

Висока продуктивність

Daikin Altherma – найвищий показник продажів системи теплових насосів в Європі, на сьогоднішній день змонтовано понад 500 000 систем. Оснащена унікальною технологією Bluevolution від Daikin, нова серія R32 Daikin Altherma 3 пропонує користувачам більш високу продуктивність при температурі води на виході 65 ° C, що робить його ідеальним для нових застосувань в будівництві, в яких використовується підлогу з підігрівом ( “тепла підлога”), і при цьому забезпечує необхідні характеристики обігріву в радіаторних системах. Без необхідності електричного заглибного нагрівача – для функції “Антілегіонелла”, тому що гаряча вода виробляється за принципом “фреш”.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Простий в налаштуванні, інтуїтивно зрозумілий Daikin Eye забезпечує візуальне оновлення стану вашої системи в режимі реального часу. Синій означає, що система працює відмінно. У разі помилки Daikin Eye стане червоним.

Технологія ECH2O – принцип прісної води

Відділення води в резервуарі від побутової гарячої води забезпечує чисту чисту воду без ризику забруднення і осадження.

Максимальне використання відновлюваної енергії

Будучи екологічно чистим тепловим насосом, вбудований блок ECH2O пропонує рішення, яке розраховане на майбутнє з використанням сонячної енергії.

Блок доступний для підключення напірного Сонячної системи і заповнений антифризом або безнапірної Сонячної системи для чого забезпечений додатковим насосом, який створює циркуляцію води в системі без необхідності використовувати антифриз. Третій, бівалентний варіант, дозволяє акумулювати тепло з інших джерел, таких як котли, що працюють на маслі, газі або пеллетах, в сонячних системах, ще більше знижуючи споживання енергії. Системи поставляються з функцією Smart Grid Ready, яка дозволяє підключати пристрій до фотоелектричним сонячним панелям.

Розроблений для ефективності та універсальності

Нове міністерство внутрішніх справ блок Daikin Altherma 3 ECH2O EHS (B) (H / X) -D забезпечує COP до 5,1 з енергоефективністю класу A +++ для опалення приміщень і A для гарячої води. Система доступна в двох розмірах: 300 літрів або 500 літрів, а діапазон потужностей – від 4 до 6 кВт для внутрішніх блоків і 4, 6 або 8 кВт для зовнішніх блоків. Розроблений для максимальної гнучкості і простоти установки, 300-літровий блок має розміри тисяча вісімсот дев’яносто один x 595 x 615 і 500-літровий блок +1896 x 790 x 790 мм.

1-тепловий насос Daikin, 2-мультібуфер ECH2O, 3-сонячні колектори Daikin, 4-камін або котел, 5-гаряче водопостачання, 6-система опалення (фанкойли, радіатори, тепла підлога і т.п.)

Про Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. є найбільшим європейським виробником кондиціонерів, теплових насосів і холодильного устаткування. Штат компанії налічує близько 5500 співробітників по всій Європі і 10 основних виробничих підприємств в Бельгії, Чехії, Німеччини, Італії, Туреччини і Великобританії.

У всьому світі Daikin славиться своїм новаторським підходом до розробки продуктів і неперевершеною якістю і універсальністю своїх інтегрованих рішень. Маючи більш ніж 90-річним досвідом розробки та виробництва технологій обігріву та охолодження, Daikin є лідером на ринку технологій теплових насосів. Daikin VRV і Daikin Altherma – найвищий показник продажів системи теплових насосів в Європі, на сьогоднішній день поставлено більше 500 000 систем.