Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Теплові насоси в Україні. Купити тепловий насос

ТОВ “Нові Енерго Системи” надає послуги по монтажу теплових насосів повітряного і геотермального типів будь-якої потужності від 5 кВт до 5 МВт. Ми здійснюємо комплексний підхід. У наші послуги входить: енергоаудит, проектування, монтаж і сервісне обслуговування реалізованих систем тепло-, холодопостачання і енергоефективної вентиляції. Купити тепловой насос з монтажем Ви також можете в нас, ціна це не останнє що Вам сподобається.

Чому вигідно використовувати тепловий насос?

Для того щоб відповісти на це питання розглянемо найбільш популярні типи опалювального обладнання і вартість виробленого ними 1 кВт теплової енергії, з урахуванням діючих тарифів і цін на енергоносії. Отже, скільки коштує 1 кВт теплової енергії в Україні?

Вартість енергоносіїв в Україні 2022 р.

Опалювальний приладЕнергоносійККД / коефіцієнт перетворення SCOP1Теплота згорання з врахуванням коефіцієнтуТариф на енергоносіїЦіна 1 кВт тепла
Тепловий насос повітря-водаелектрикаSCOP = 3,53,5 кВт/кВт1,68 грн/кВт0,48 грн/кВт
Тепловий насос грунт-водаелектрикаSCOP = 4,54,5 кВт/кВт1,68 грн/кВт0,37 грн/кВт
Газовий котелгаз природний90%8,37 кВт/м38,70 грн/м31,03 грн/кВт
Котел на твердому паливіТвердопаливний котелдрова дубові70%2,34 кВт/кг1,4 грн/кг0,59 грн/кВт
дерев’яні пелети70%3,29 кВт/кг4,2 грн/кг1,27 грн/кВт
вугілля70%5,46 кВт/кг7,6 грн/кг1,39 грн/кВт
Електрокотел Електроенергія99%0,99 кВт/кВт1,68 грн/кВт1,69 грн/кВт
Порівняльна вартість енергоносіїв в Україні 2022 р.

1SCOP – сезонний коефіцієнт перетворення теплового насосу в режимі обігріву. Теж саме що й COP, але з урахуванням данних за весь період опалювального сезону.

Як видно з таблиці, використовувати тепловий насос вигідніше ніж будь-який інше джерело тепла. Тариф на електроенергію: http://dtek-kem.com.ua Тариф на газ: https://energy.kyivgaz.ua/ofitsijna-informatsiya/tsini-ta-tarifi-na-gaz.html

Оцінка економії за 5 років експлуатації

Порівняльна діаграма для оцінки економії за 5 років експлуатації
Дані для будинку 240 м2: стіни із газобетону товщиною 400 мм, стіни утеплені пінопластом товщиною 100 мм, перекриття даху утеплено мінватою товщиною 100 мм, вікна – двокамерні склопакети. Хочете отримати розрахунок для свого будинку? Телефонуйте вже зараз! 044 353 53 92

Недоліки інших джерел опалення

Газ

Газ вибухонебезпечний, тому все газове обладнання потребує особливої уваги.

Газове обладнання потребує регулярного кваліфікованого сервісного обслуговування, що безперечно несе додаткові грошові витрати.

Тарифи на газ постійно зростають, що ще більше підштовхує до переходу на альтернативні джерела енергії.

Строк служби газового котла складає 5 – 10 років, далі потрібна заміна котла, інакше може трапитись непередбачуване.

Слідуючи за стратегією Європейського Союзу про перехід на альтернативні джерела енергії, теплові насоси впроваджують як у нові будівлі так і для реконструкції застарілих опалювальних систем.

Ціна якісного газового котла європейського виробника коливається в межах від 800 до 1200 євро, до цього потрібно додати вартість комплектуючих для монтажу котельні і вартість підведення газу до Вашої оселі. Дуже часто вартість газової котельні співмірна з тепловим насосом, а іноді й набагато вища. Навіть якщо тепловий насос сумарно по ціні виходить дорожче ніж газовий котел, тепловий насос – це безумовно вигідне капіталовкладення, адже різницю в ціні Ви окупите за декілька років.

Твердопаливний котелКотел на твердому паливі

Твердопаливний котел потребує постійної уваги господаря. Потрібно час від часу підкидати дрова, періодично чистити від сажі котел і димохід, інакше може трапитись пожежа.

Виробники котлів гарантують високий ККД і безпечну роботу при використанні дров з низьким вмістом вологи, тому будьте готові заготовляти дрова влітку, щоб до зими дрова достатньо висохли. Дрова потрібно десь складати, тому Вам доведеться збудувати сарай чи навіс для такої кількості дров, щоб вистачило на опалювальний сезон.

Процес горіння дров безперечно супроводжується виділенням диму, що шкодить природі і навколишньому середовищу.
Основним недоліком є складність обслуговування та забеспечення, минулий вік.

Котел на пелетах

Котел на пелетах значно зручніший у використанні ніж звичайний твердопаливний котел, адже є змога завантажити пелети у бункер, як правило такого запасу вистачає від декількох днів до тижня, в залежності від температури зовнішнього повітря.

На цьому плюси закінчилися. Ціна якісного пелетного котла перевищує декілька тисяч євро, до цього потрібно додати вартість димоходу, потрібної висоти із нержавіючої сталі, вартість буферного теплоакумулятора, вартість інших комплектуючих а також вартість робіт, щоб змонтувати весь перелік обладнання. Як правило, ціна котельні на базі пелетного вище за тепловий насос під ключ. Порівняйте ціни самостійно.

Незвазаючи на цінові фактори, котрі не в сторону пелетних котлів, є ще один, а саме – вартість безпосередньо пелет. Ціни на пелети значно зросли за останні роки, тому на разі вигідніше опалювати навіть дорогим газом, аніж пелетами.

Електрокотел

Електрокотел є лідером антирейтингу щодо економії коштів на опалення та гарячу воду. Опалення за допомогою електрокотла є найбільш дороговартісним, адже електрокотел є буквально пожирачем кіловатів.

Безумовно, електрокотел є простим у використанні і коштує порівняно не дорого, але це все нівелюється платіжками за електроенергію.

Звідки береться тепло?

Як працює тепловий насос та звідки отримується теплова енергія? Дізнайтеся більше про принцип роботи теплового насоса, будьте у тренді! Переходьте за посиланням нижче.

Принцип роботи теплового насосу

Принцип роботи теплового насосу

Дізнайтесь більше про принцип роботи теплового насоса.

Схема роботи теплового насосу у Вашій системі опалення (охолодження) та водопостачання

Теплотехнічна схема системи опалення та ГВП на базі теплового насосу

Теплотехнічна схема системи опалення та ГВП на базі теплового насосу

 1. Зовнішній блок – тепловий насос Mitsubishi Electric Zubadan
 2. Внутрішній блок – гідромодуль Mitsubishi Electric Zubadan
 3. Бойлер гарячого водопостачання – будь-якого виробника
 4. Буферний бак системи опалення/охолодження – будь-якого виробника
 5. 3-х ходовий переключаючий клапан з електроприводом – Danfoss
 6. Бездротовий пульт для реалізації 2-х зонного регулювання – опційно, Mitsubishi Electric

Чому саме Mitsubishi Electric, а не якийсь інший бренд?

Zubadan — це надійне обладнання

Heat pump compressor
Компресор – серце теплового насосу

Теплові насоси мають великий ресурс роботи, який становить не менше 25-40 років. Основним елементом теплового насоса є компресор. У сучасних теплових насосах встановлюються герметичні спіральні компресори з плавним регулюванням частоти (інвертор). За рахунок спеціальної конструкції – тертя в даних компресорах відсутній, тому термін служби такого компресора, при кваліфікованому монтажі, становить 20 і більше років. Тут доречно буде згадати найпростіший побутової холодильник, який також є тепловим насосом. Кожен з нас знає хоча б один екземпляр, який працює більше 20 років. Детальніше принцип роботи теплового насоса

Тепловий насос — екологічно чисте джерело енергії

Eco heat pump

На відміну від котлів, що спалюють паливо, тепловий насос не забруднює атмосферу, тому що всі процеси в системі теплового насоса відбуваються в герметичному замкнутому контурі і викидів в атмосферу абсолютно немає. Також, на відміну від газових або твердопаливних котлів, тепловий насос не може викликати пожежу або вибух, так як при роботі теплового насоса відсутні процеси горіння, навіть якщо раптом станеться розгерметизація контуру – холодоагент R410A не горючий, і просто випарується в атмосферу, так як даний газ набагато легший за повітря. Детальніше принцип роботи теплового насоса

Бездоганна якість і надійність обладнання

Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric Corporation

Якість і надійність обладнання Mitsubishi Electric знаходяться на найвищому рівні екстра класу. Корпорація Mitsubishi Electric має повний цикл виробництва, тому всі вузли будь-якого обладнання, починаючи від гвинтика і закінчуючи мікропроцесором – виробляються на заводах Mitsubishi Electric. Теплові насоси серії Zubadan виробляються на заводах Shizuoka Works (Японія) і Mitsubishi Electric Europe (Шотландія). Детальніше: Mitsubishi Electric Corporation

Запатентована технологія Zubadan

Mitsubishi Electric – першопрохідці в області теплових насосів, корпорація володіє величезною кількістю патентів і наукових розробок, що стосуються технології Zubadan. Перший повітряний тепловий насос Eco Cute був випущений в 2001, перші Zubadan-и зійшли в конвеєра в 2005 році. На даний момент компанія випускає теплові насоси Zubadan 3-го покоління – New Generation, які володіють ще більш високими показниками енергоефективності COP. Теплові насоси Zubadan випускаються в трьох серіях: M-series (побутовий сегмент), Mr.Slim (побутової і напівпромисловий сегменти), City Multi (промисловий і комерційний сегменти). Zubadan – це результат років наукових досліджень і розробок від Mitsubishi Electric.

Технології Mitsubishi Electric:

 • Технологія Zubadan – висока потужність обігріву навіть при -28
 • Інверторне керування компрессором
 • Повний технологічний цикл від електроніки до компресору

Стабільно висока потужність обігріву

Стабільно висока потужність обігріву
Стабільно висока потужність обігріву без компромісів

Потужність обігріву теплових насосів Zubadan залишається стабільною аж до температури-15 ° С. У той час як у інших повітряних теплових насосів вже при +2 ° С починається зниження теплової потужності (дивіться уважно характеристики, так як зазвичай вказую теплопроізводетельность при +7 ° С), у теплових насосів навіть відомих брендів (називати які ми не будемо з міркувань коректності ) це падіння становить більш ніж 50%! Що вказується у відповідних інструкціях і каталогах.

Порівняння характеристик

Порівняння характеристик

Гарантія роботи при -28 °С і нижче

Mitsubishi Electric гарантує роботу теплових насосів Zubadan аж до -28 ° С. При нетривалої роботі допускається робота при більш низьких температурах аж до -35 ° С! Тому Zubadan можна розглядати як єдине джерело тепла для обігріву всього будинку, без використання додаткових джерел тепла протягом всього опалювального сезону. Для клімату України – це більш ніж достатньо, слід сказати, що Zubadan-и дуже широко використовуються в Канаді, де зими набагато суворіші ніж у нас.

Таблиці характеристик теплових насосів Zubadan

Технічні дані теплових насосів Zubadan

Середньорічний коефіцієнт перетворення SCOP = 3,5 … 4,0

Сертифікат енергоефективності
Сертифікат енергоефективності теплового насосу Zubadan

Середня температура опалювального сезону в Україні становить від -1 до +1 ° С, а температури нижче -15 ° С бувають кілька днів, максимум 2 тижні в сезон, середньорічний коефіцієнт перетворення (COP) становить 3,5 … 4,0 з 90% точністю, що перевірено на практиці. Такий показник COP співмірний з показниками для геотермальних теплових насосів! Але навіть коли будуть сильні морози тепловий насос Zubadan впорається з обігрівом Вашого будинку, можете не сумніватися!

Ціна теплового насоса Zubadan з установкою нижче ніж геотермального в 1,5 – 2 рази

Тепловий насос - вигідне капіталовкладення
Тепловий насос – вигідне капіталовкладення

На відміну від геотермальних теплових насосів теплові насоси Zubadan не вимагають залучення дорогих технологій для монтажу (буріння свердловин або облаштування геополя), що значно знижує собівартість, термін окупності і роблять їх більш доступними для широкого кола споживачів. Також, не слід забувати про загальну надійності системи, адже геозондів складаються з труб, які з’єднані спеціальними оголовками, які можуть втратити свою герметичність і тоді буде потрібно дорогий ремонт. Перейти в каталог з цінами 

Купити тепловий насос повітря вода ціна в Україні 2022

Управління тепловим насосом за допомогою мобільного додатку MELCloud

Управління тепловим насосом можливо за допомогою безкоштовного додатку MELCloud, для цього необхідно просто завантажити додаток і зареєструватися на сайті http://www.melcloud.com/en/Home

Каскадне управління для великих будівель

Виробники передбачили можливість масштабування систем за рахунок застосування каскадної технології управління. Дана технологія дозволяє об’єднувати до 6 зовнішніх блоків в каскад, при цьому управління виробляє центральний контролер PAC-IF061B-E. Об’єднання теплових насосів в каскад дозволяє нарощувати потужність системи опалення, а також зберігати високу енергоефективність в широкому динамічному діапазоні регулювання теплопродуктивності – від мінімального до максимального значення.

Система каскадного управління виконує періодичну зміну порядку включення систем (ротацію) для вирівнювання робочого ресурсу зовнішніх блоків.

Відео об`єктів де встановлені теплові насоси

Наші роботи

Портфоліо

У приведеному нижче каталозі представлена найбільш повна інформація щодо переваг, технології, номенклатури та способів застосування теплових насосів, котрі випускає Mitsubishi Electric від побутових до напівпромислових моделей. Отримайте більше інформації, тисніть на посиланння.

Mitsubishi Electric Heat Pump catalog 2022