Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Мультизональна система опалення-охолодження

Мультизональні системи є оптимальним рішенням для невеликих і середніх будівель офісного або житлового типу. Системи із змінним витратою хладагента є більш економічними, ніж традиційні центральні системи на базі холодильних машин. Завдяки своїм перевагам VRF-системи все частіше застосовуються при кондиціонуванні навіть великих багатоповерхових будівель.

Унікальність мультізональних систем полягає в тому, що внутрішні блоки, підключені до загального контур холодоагенту, можуть одночасно працювати в режимах охолодження і обігріву повітря. Тобто одночасно частина приміщень може охолоджуватися, а інші обігріватися. Це дуже важливо восени і навесні в офісних будівлях, так як в приміщеннях, розташованих з сонячної сторони, може бути жарко, а приміщення на протилежному боці будівлі потрібно обігрівати. Іншим поширеним прикладом застосування VRF-систем є житлові будівлі. Незалежність у виборі режиму і цільової температури дозволяє сусідам, підключеним до загальної центральної системи, відчувати себе володарями власного окремого кондиціонера. Фактично, нагрівання повітря відбувається за рахунок охолоджуваних приміщень, а електрична енергія витрачається лише на переміщення цього тепла.

Часто ставати питання наступного характеру: “Мультизональна система або чиллер? Що краще?”. Щоб більш детально розібратися в цьому питанні, пропонуємо статтю:

“Мультизональна система або чиллер? Що краще?”

Дивіться також:

Проектування