Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Комплексне рішення: прецизійні кондиціонери Carrier для серверних

За роки роботи фахівцями нашої компанії було організовано охолодження понад 80 серверних приміщень для великих телекомунікаційних компаній України.

Одним з найбільш надійних рішень для серверного приміщення (17 … 120 кВт) є установка канальних кондиціонера Carrier 38CKC / FB4B. Прецизійні кондиціонери Carrier для серверних виробляються в США, штат Індіанаполіс і є надійними, високопродуктивними і здатні підтримувати температуру з високою точністю.

Реальний термін служби кондиціонера Carrier 38CKC / FB4, при правильному монтажі, становить більше 25 років, що підтверджує досвід роботи на наших об’ектах.Цена кондиціонера Carrier дуже приваблива. У цій моделі немає дорогої плати інверторного управління, тому що цей кондиціонер спеціально був розроблений для постійних навантажень (якими є серверні приміщення, тому що сервери постійно працюють круглий рік). Тому автоматика проста і надійна, але, свою чергу присутні всі необхідні захисні механізми (реле захисту від замерзання, реле високого і низького тиску запобіжник випадання фази, захист компресора від частого включення)

Якщо Ви хочете забезпечити безперебійне охолодження серверної – зверніться до нас і Ви отримаєте це! 

Забезпечуємо сервісну підтримку на Договірній основі.

Наші роботи фото