Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Даховий кондиціонер (Rooftop)

Дахові кондиціонери (руфтопи) – моноблочні кліматичні системи, що працюють без використання фреону. Для установки використовуються дахи будівель (як прямі, так і похилі) або ж кріплення впритул до стіни. Руфтопи, як правило, використовуються для кондиціонування промислових будівель, а так само у великих спортзалах, офісних / торгових центрах та інших великих будівлях.

Класифікація руфтопів:

Дахові кондиціонери (руфтопи) можна розділити на дві категорії:

Кондиціонери працюють виключно на охолодження;

-Кондиціонери з можливістю підігріву повітря і які, в свою чергу, діляться на наступні три категорії за способом підігріву:

  • з електричним нагрівачем;
  • з водяним нагрівачем;
  • з газовим нагрівачем.

Основними перевагами руфтопів є:

– Простота монтажу, установки та обслуговування. В силу моноблочной конструкції дахового кондиціонера значно полегшується його монтаж і доступ для подальшого сервісного обслуговування;

– Компактний блок дахового кондиціонера, розміщується поза обслуговуваного приміщення;

– Економічність, надійність низький рівень шуму даних систем вентиляції та кондиціонування завдяки використанню єдиної системи автоматики для управління режимами роботи;

– Наявність можливості установки всіляких додаткових опцій. При необхідності руфтоп може оснащуватися різноманітними фільтрами і калориферами, а також різними конструкціями підключення повітропроводів.

ТОВ “НЕС” гарантує професійний підбір руфтопів для різних проектів. Монтаж виконується тільки висококваліфікованими майстрами.