Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Переваги теплових насосів “повітря-вода”

Висока енергоэфективність

Тепловий насос виробляє від 2 до 5 кВт теплової енергії (в залежності від температури зовнішнього повітря) при цьому споживає 1 кВт електричної енергії. Такий ефект досягається за рахунок використання новітніх технологій від Mitsubishi.

Мінімальна вартість

Вартість установки теплового насоса типу “повітря-вода” набагато нижче вартості монтажу геотермального теплового насоса. Це обумовлено тим, що немає необхідності бурити десятки свердловин або рити траншеї для укладання колекторів. Як правило вартість установки геотермального теплового насоса перевищує вартість самого насоса в кілька разів.

Установка теплового насоса Повітря вода предполагает установку зовнішнього блоку на вулиці и внутрішнього блоку Всередині приміщення. До зовнішнього блоку підводять електроенергію. Внутрішній блок з’єднують з системою опалення и гарячого водопостачання. На цьом монтажні роботи закінчуються. После проводять пусконалагоджувальні роботи.

Економічність

Економія полягає в тому, що тепловий насос споживає 1 кВт електроенергії а виробляє до 5 кВт тепла. Котли, які спалюють паливо або використовують електроенергію, споживаючи 1 кВт енергії палива або електрики виробляють максимум 0,95 кВт тепла, в залежності від ККД котла. У більшості випадків з урахуванням тепловтрат це менше 0,8 кВт. Економія в разі використання теплового насоса очевидна.

Більший ресурс роботи 

Теплові насоси мають великий ресурс роботи, який становить 25-40 років. При правильно проведеному підборі насоса і кваліфікованому монтажі обладнання тепловий насос прослужить довгі роки. Основним вузлом, який підлягає зносу є компресор, який при виході з ладу можна легко замінити. Тут доречно буде згадати найпростіший побутової холодильник, який також є тепловим насосом. Думаю кожен знає хоча б один екземпляр, який працює більше 20 років. Конструкція холодильника принципово аналогічна конструкції теплового насоса, тому, про термін служби можете судити самі.

Надійність

Теплові насоси є понад надійним обладнанням. Це обумовлено тим фактом, що всі процеси відбуваються всередині герметичного замкнутого контуру, який попередньо вакуумируют. Замкнутий контур теплового насоса повітря-вода зроблений з міді, яка не втрачає своїх експлуатаційних властивостей з плином часу. Деталі й вузли теплового насоса не схильні до впливу процесів горіння, як у випадку з газовим або твердопаливним котлом і не контактують із зовнішнім середовищем і теплоносієм системи опалення.

Автономна робота

Тепловий насос “повітря-вода” працює повністю автономно. Для його роботи необхідно тільки наявність електроенергії. Власникові теплового насоса немає необхідності завантажувати паливо або підводити газову магістраль до котла.

Екологічність

На відміну від котлів спалюють паливо, тепловий насос не забруднює атмосферу і є екологічно чистим джерелом енергії.

Стабильна робота при низьких температурах

При низьких температурах ефективність роботи традиційних теплових насосів різко падає внаслідок зменшення потоку холодоагенту, що циркулює в системі. Щоб вирішити цю проблему Mitsubishi Electric впровадила абсолютно нову систему инжекционного вприскування в компресор, яка дозволила збільшити обсяг холодоагенту в компресорі і домогтися постійної теплової потужності навіть при низьких температурах.

Сучасні технології Mitsubishi Electric, які впроваджені в теплових насосах серії Zubadan Inverter і Power Inverter:

Система инжекционного впрыска в компрессор

Электронный расширительный клапан

Новейший спиральный компрессор собственного производства

Японська якість

Компанія Mitsubishi Electric є флагманом японської індустрії. За багато років компанією був накопичений величезний досвід у виробництві сучасної високотехнологічної техніки що дозволяє їй і далі впроваджувати сучасні технології в своєму обладнанні. Mitsubishi Electric вкладає значні інвестиції в науково-дослідну роботу і є світовим лідером в області високих технологій виробництва холодильних машин і теплових насосів.

Все це підтверджує те факт, що багато відомих брендів використовують деталі і вузли устаткування Mitsubishi в своєму обладнанні.

Обігрів й охолодження

Купуючи тепловий насос Ви отримуєте по суті і тепловий насос і кондиціонер. Тепловий насос здатний працювати на нагрів води в холодну пору року, а влітку – для охолодження. Якщо Вас цікавить робота теплового насоса в якості кондиціонера, просимо Вас звернутися до нас за додатковою консультацією.

Безпека

Тепловий насос є повністю вибухо- і пожежобезпечним обладнанням. При роботі теплового насоса немає відкритого полум’я або димовиделеніе. Всі процеси відбуваються в замкнутому герметичному контурі.