Каталог

 • 0
 • 0 0

  Немає товарів у кошику.

Mitsubishi Electric

Факти и цифри:

 • Адреса: Tokyo Building 2-7-3, Marunouchi, Chiyoda-ku, Tokyo 100-8310, Japan
 • Телефон: +81-3-3218-2111
 • Дата заснування: 15 cічня 1921 року
 • Чисельність персоналу: 124 305 *
 • Консолідований оборот: $ 41,7 млрд *
 • Президент і Головний виконавчий директор – Masaki Sakuyama

* станом на 31 березня 2014 року

Mitsubishi Electric сьогодні

Корпорація Mitsubishi Electric

Корпорація Мітсубіші Електрик – це сучасна компанія, яка динамічно розвиваюча компанія, яка задає ритм розвитку світової науки і техніки. Компанія виробляє обладнання починаючи від побутових холодильників і закінчуючи космічними апаратами. При цьому якість продукції, що випускається є винятковим.

Технології

Мітсубіші Електрик має десятки науково-дослідних центрів в Японії і інших країнах світу. Десятки тисяч патентів на винаходи належать Мітсубіші Електрик і цей список поповнюється щодня. Компанія вкладає величезні ресурси в розвиток технологій, для забезпечення постійного зростання і розвитку. Changes for the better! Зміни на краще – основний слоган корпорації Mitsubishi Electric.

Якість

На заводах Мітсубіші Електрик діють найсуворіша система контролю якості (ME Quality). Устаткування Мітсубіші Електрик є еталоном якості, і це давно відомо в усьому світі.

Лідерство

Mitsubishi Electric є лідером в світі високотехнологічного обладнання, так як має усіма можливими технологіями, починаючи від виробництва мікросхем, компресорів для холодильної техніки і закінчуючи космічними апаратами. Кожен завод має замкнутий цикл, тобто виробляє обладнання повністю з деталей і комплектуючих виробнитства Mitsubishi Electric.

Якщо Ви дійсно хочете придбати обладнання, яке буде служити Вам довгі роки, буде енергоефективним і екологічно чистим – Mitsubishi Electric.

Системи кондиціонування і вентиляції повітря

Автомобілебудування

Системи управління будівлями

Системи комунікації

Електроніка

Енергетика

Устаткування для інфраструктури

Космічні супутники

Високошвидкісні поїзди

Системи візуалізації

Заводи з виробництва кліматичного обладнання

AIR CONDITIONING AND REFRIGERATION SYSTEMS WORKS

Mitsubishi Electric Air Conditioning & Refrigeration Systems Works це виробничий комплекс, що складається з двох заводів, які знаходяться в містах Nagasaki і Wakayama. Завод в Wakayama випускає чиллери і VRF-системи кондиціонування для комерційного використання. На даному підприємстві існує унікальна дослідницька лабораторія. По суті, це величезний цех, де розташована велика кількість кліматичних лабораторій для проведення випробувань над обладнанням. Круглий рік лабораторія проводить різноманітні перевірки обладнання на стійкість кліматичних впливів:

 • Тест “тайфун” – зовнішній блок знаходиться в умовах сильних повітряних потоків, що імітують сильні вітри.
 • Тест “тепловий стрес” – нагрівання зовнішнього блоку протягом 1000 годин. Позитивним результатом є відсутність помилок і аварійного режиму.
 • Тест “сольовий душ” – зовнішній блок знаходиться в умовах солоного душа. Зовнішній блок повинен прорабоать 300 годин, після чого на теплообміннику і інших деталях не повинно бути слідів корозії.

SHIZUOKA WORKS (Shizuoka, Japan)

Завод Shizuoka Works відкрився в 1954 році. На момент заснування основним продуктом, який випускало підприємство, були побутові холодильники. У той час побутові холодильники тільки з’явилися і були дуже дорогоcтоящімі. Зараз холодильники Mitsubishi Electric це найдорожчі і сучасні холодильники на ринку Японії. Виробництво кліматичного обладнання було освоєно трохи пізніше, але з часом, саме цей вид діяльності зайняв левову частку в обсязі продукції, що випускається. Shizuoka Works випускає напівпромислові кондиціонери серії Mr.Slim для ринку Європи і Японії.

MITSUBISHI ELECTRIC CONSUMER PRODUCTS CO., LTD (Thailand)

Завод Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd. знаходиться в Таїланді. Виробництво було відкрито в 1989 році і на даний момент є одним з найбільш високотехнологічних в світі. Тривалий час завод виробляє побутові спліт-системи Mitsubishi Electric. Виробнича потужність заводу становила 1 млн. Штук на рік. У 2007 відкрита нова виробнича площпдка, яка дозволила подвоїти обсяги виробництва.

NAKATSUGAWA WORKS (Nakatsugawa, Japan)

Завод Mitsubishi Electric Nakatsugawa Works (MELNAK) є одним з найперших, існує з 1943 р .. Спочатку завод випускав продукцію військового призначення. Пізніше завод перейшов на випуск устаткування для вентиляції серії Lossnay. Численность персонала более 1000 человек. Предприятие имеет большой демонстрационный зал, в котором представлены образцы продукции, выпускаемой заводом.

SIAM COMPRESSOR INDUSTRY CO., LTD (Thailand)

Серцем будь-якої холодильної машини (теплового насоса) є компресор. У 1990 році Mitsubishi Electric відкрила сучасний завод з випуску компресорів – Siam Compressor Industry Co., Ltd. Завод випускає компресори (ротаційного і спірального типів) для побутових кондиціонерів. Виробничі потужності дозволяють постачати не тільки завод побутових кондиціонерів Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd., а й поставляти компресори як окремий продукт. Велика кількість брендів, що випускають кондиціонери і теплові насоси дуже часто використовують компресори Mitsubishi Electric, так як вони мають високу якість і надійність. Крім того, виробництво компресорів дуже дороге прецизійне виробництво, яке не кожне підприємство може собі дозволити. Компресори для VRF-систем і та чілерів випускають Wakayama Works, а також на Shizuoka Works (компресори для побутових систем і холодильників).

MITSUBISHI ELECTRIC AIR CONDITIONING SYSTEMS EUROPE LTD. (Livingston, United Kingdom)

Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd. – заснований в 1994 році в Шотландії в місті Лівінгстон. Основним напрямком діяльності є виробництво напівпромислових кондиціонерів серії Mr.Slim а також теплових насосів Zubadan, Power Inverter і гідромодуль Ecodan для теплових насосів.

Каталог “Теплові насоси 2016”

Повний каталог по кліматичному обладнанню

Каталог об’єктів CITY MULTI

Каталог об’єктів Lossnay