Каталог

  • 0
  • 0 0

    Немає товарів у кошику.

Alfa Laval

Історія

Серед провідних компаній Швеції сьогодні залишилося не так вже й багато ветеранів, які створили колись славу шведської індустрії. Одним з них, поза сумнівом, є міжнародний промисловий концернАльфа Лаваль.

Компанія Альфа Лаваль була заснована в 1883 р Густавом де Лавалем, винахідником відцентрового молочного сепаратора, і сьогодні є провідним у світі постачальником обладнання і технологій для різних галузей промисловості, в яких використовується теплообмін, сепарація і потокопроводящіе процеси.

Alfa Laval

У міжнародну промислову групу Альфа Лаваль входять 110 комерційних підрозділів і представництв в 95 країнах. Виробничий потенціал компанії складають 40 заводів і десятки допоміжних виробництв. Наукові розробки ведуться в 20 науково-дослідних центрах. Понад 16 000 співробітників у всьому світі створюють авторитет і досвід Альфа Лаваль.

Устаткування і технології Альфа Лаваль призначені для підвищення ефективності виробничих процесів. Вони забезпечують нагрівання, охолодження, поділ (сепарування) і транспортування продуктів на підприємствах, що займаються виробництвом продовольчих товарів, напоїв, хімічних речовин і нафтопродуктів, ліків, крохмалю, цукру, етилового спирту та ін.

Устаткування

Продукція, що випускається компанією Альфа Лаваль, застосовується також в енергетиці, суднобудуванні, машинобудуванні, видобувній промисловості і в водоочисних спорудах. Крім того, компанія випускає обладнання для холодильних установок і кондиціонування повітря.

Ось уже 130 років торгова марка Альфа Лаваль є прикладом високих технологій, ефективного та надійного обладнання, виняткового сервісу і якості проектно-конструкторських робіт.

  • теплообмінне обладнання
  • сепарація
  • поділ потоків

Технології Альфа Лаваль

Дата центри

Alfa Laval Abatigo

Каталог продукції Альфа Лаваль